یکشنبه 24 تیر 1397

دکتر عباس نوروزی جراح بینی

دکتر عباس نوروزی جراح بینی

نمی توان از عمل زیبایی گفت اما از دکتر عباس نوروزی جراح بینی سخنی به میان نیاورد. در زمینۀ جراحی های زیبایی و انجام آنها به بهترین و تخصصی ترین شکل ممکن متخصصان فراوانی را می توان نام برد اما دکتر عباس نوروزی در زمینۀ جراحی بینی تخصص فراوانی داشته و تعداد بسیار زیادی عمل زیبایی را در کارنامۀ کاری خود دارد.

 

دکتر عباس نوروزی جراح بینی

 

همانطور که همه می دانیم جراحی بینی یکی از مهم ترین و جذاب ترین عمل های زیبایی در کشور ماست که طرفداران بسیار زیادی در تمامی سنین دارد. دقیقاً به همین دلیل است که هر ساله بر تعداد پزشکان متخصص زیبایی در این زمینه به شدت و با تعداد بسیار زیاد در حال افزوده شدن است و در این بین یکی از برترینها جناب دکتر عباس نوروزی می باشند.

اعتماد به پزشکان جراح با کدام معیارها:

شاید یکی از مهم ترین سؤالاتی که همیشه ذهن بسیاری از افرادِ متقاضیِ انواع عمل ها را به خود مشغول کرده این است که چگونه و با چه دلایلی می توانیم به جراح متخصص خود اعتماد کرده و عمل زیبایی خود را به دستان او بسپاریم؟

در پاسخ به این سؤال بایستی اینگونه پاسخ داد که معمولاً رزومه و سابقۀ جراحی هر پزشکی بهترین محک برای او خواهد بود. شما با این کار به راحتی می توانید پی به تبحر جراح برده و عمل خود را به دستان پرتوان او بسپارید. دکتر عباس نوروزی جراح بینی نیز یکی از کسانی ست که به جرئت می توان گفت از رزومۀ بسیار خوب و مورد اعتمادی برخوردار بوده و متقاضیانِ بسیار زیادی ایشان را به خوبی می شناسند.

دکتر عباس نوروزی جراح بینی چه معیارهایی را رعایت خواهد کرد؟

ایشان همیشه برای شروع کار خود و همچنین برای اینکه بهترین عمل جراحی بینی را داشته باشند به نوعی که هم بیمار و اطرافیان و هم خودِ دکتر عباس نوروزی بالاترین رضایت را از جراحی بینی داشته باشند، ابتدا بحث روانشناسی را مد نظر خواهند داشت. به این صورت که با چندین جلسه صحبت با فردِ مورد نظر و واکاویِ علت جراحی بینی ( اگر عمل زیبایی باشد ) سعی خواهند کرد علت اصلی عمل را از ایشان جویا شوند تا چنانچه دکتر عباس نوروزی جراح بینی تشخیص دادند که نیازی به جراحی زیبایی نیست، حتماً متقاضی را با بهترین شیوه ها از عمل منصرف کرده و دیدِ بهتری نسبت به زندگی به او خواهند داد.

همچنین دکتر عباس نوروزی جراح بینی اگر بیماری برای جراحی بینی در زمینۀ آسیب های گوناگون داشته باشند همیشه اصل را بر رضایت صد در صدی بیمار گذاشته تا بهترین نتیجه برای هر دو طرف حاصل آید.

 

دکتر عباس نوروزی

جراح و متخصص گوش ، حلق ، بینی

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.